zdjęcie dla android

22.04.2014

Witam, przyjaciele! Dzisiaj patrzymy na zaktualizowanej aplikacji aparatu dla systemu operacyjnego Android. Google postanowiło zaktualizować małej aplikacji poprzez Google Play, dzięki czemu możemy szybko zacząć korzystać z nowych funkcji, a nie czekać na następną aktualizację oprogramowania.

04.04.2014

Dodatek Scena: nowy sposób zrobić zdjęcia stworzone dla tych właścicieli, że Android nie może żyć bez obrazów, nieustannie tworzyć i ciągle starają się podzielić się nim z kimś, tak aby każdy zainteresowany - pobierz!

04.01.2014

Spokrewniony Fotoksiążki aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy kochają swoją rodzinę i uwielbia dzielić się wspomnieniami z albumów fotograficznych, wysłać wszystkie rodzaje zaproszeń i angażować się w taką kreatywnością. Zastosowanie tylko pomóc zrealizować wszystkie te fantazje i zaskoczyć swoją rodzinę i przyjaciół!

02.01.2014

VSCO Cam ® aplikacji dla Androida jest niesamowity aparat, który łączy w sobie wszystkie najnowsze technologie w minionych latach i pozwoli wam trochę inne spojrzenie na aparat fotograficzny w telefonie. Jest on dostępny do pobrania i instalacji na niemal wszystkich urządzeń z systemem Android 4.0 i wyżej, tak aby huśtawka i robi fotografię na nowy poziom!

12.02.2013

Album Photo Pro Program został stworzony w celu umożliwienia, aby być kreatywnym i połączyć istniejące zdjęcia w pięknym albumie. Aplikacja zawiera wiele przydatnych narzędzi oraz wiele opcji, które uczynią twój album czysto indywidualna i robić zdjęcia w pamięci na wiele lat.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |