Widgety dla android

02.10.2013

Jeśli jesteś znudzony z monotonnych kalendarzy na urządzeniu, SolCalendar zastosowanie tylko coś, co trzeba. Zamień nudne i przyziemne kalendarz w dzieła sztuki i piękna. Ta aplikacja działa dobrze ze wszystkimi kalendarzu ustalonej wcześniej w telefonie, który obsługuje CalDAV.

11.07.2013

Speed ​​Dial Program jest jednym z tych, którzy pomagają korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, to jest łatwiejsze niż zwykle, ponieważ jest to zbiór przydatnych widgetów dla poszczególnych kontaktów w książce telefonicznej. Takie programy zaczynają być popularne, a to - wielkie możliwości i przykład do naśladowania.

24.06.2013

Program Holo Widget Kontakty jest wielki widget dla Androida, który pozwala komunikować się z odpowiednią osobą natychmiast. Znaczenie widgetu jest to, że przyniesie to można umieścić na pulpicie dla każdego żądanego kontaktu, klikając na które można ustawić z nim.

18.06.2013

BBC Weather app łączy umiejętność zawsze znasz dokładną prognozę pogody ze słynnej agencji prasowej i widget stylowej, które mogą ozdobić swój pulpit. Gdziekolwiek jesteś, budować swoje garnki prawidłowo, wiedząc, prognozę pogody jesteś gotowy na wszelkie niespodzianki niej, tak, że nigdy nie psuć nastroju.

07.05.2013

Photo Calendar Aplikacja jest bardzo wygodne, proste i eleganckie dla widgetu kalendarza, który zapewnia zmianę zdjęć w jego dekoracji. Zrób prezent dla siebie lub swojej rodziny, który będzie w stanie świadczyć najlepsze momenty prawo życia na pulpicie, w rzeczywistości, w tym kalendarzu, niesie dodatkowe i przydatne informacje.

21.03.2013

Aplikacja SoftOrange logiczny dodatek do nowo wydany Dalej wyrzutni, tematu, i za które będzie służyć. To nie jest tylko piękny temat, jest to świetna okazja, aby zaprezentować wszystkie zalety nowego startu i daje wyobrażenie o tym, co urody został stworzony.

17.01.2013

Dodatek Clock JB + Jest to świetna okazja dla wszystkich właścicieli android mniej niż 4,2, ale więcej niż 2,2 godziny, aby dostać wielki z najnowszej wersji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to mała rzecz, ale ładny drobiazg, przynajmniej coś dostanie, oprócz zegarek jest bardzo ładny.

29.12.2012

HD Widgets aplikacja jest niezbędnym zestaw widżetów w wysokiej rozdzielczości dla android, idealny zarówno dla tabletu i telefonu do. Ale należy pamiętać, że są one koncentrują się wyłącznie na wyższych rozdzielczościach, w przeciwnym razie sens jest zaginionych.

26.11.2012

Dodatek Piękne Clock Widget Pro jest niesamowity i oczywiście bardzo przydatne widget na pulpit na Androida, dostępne w wersji "Pro". Co może być lepszego niż zegarek piękny i pouczający?

14.11.2012

Dodatek Android Tuner jest niezbędnym widget dla systemu Android, która pozwala na wiele z najbardziej popularnych ustawień bezpośrednio z pulpitu. Zapraszam do wejść w erę dostrajania, monitorowania wygodny i niskie zużycie energii, wraz z tym wspaniałym aplikacji.

26.10.2012

Sieci komórkowej Widget Pro jest przydatny i ważny widget dla wszystkich, którzy obawiają się solidność i wysoką jakość komunikacji. Widget pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym poziomu sygnału od operatora, pokazując ją wyraźnie i prawidłowo.

07.10.2012

Program HD Metallic Widgets to zestaw widget bardzo stylowe android wykonane w stylu metalu. Elegancka i prosta, są idealne do każdego biurka, żelazo jest zawsze w modzie.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |