tapeta dla android

19.07.2014

Projektanci studio nataliLWP przygotował miły prezent dla wszystkich właścicieli android - jeśli nie jesteś w stanie iść do rajskiej wyspie, można pobrać tę tapetę!

14.02.2014

Dodatek "Valentin Paris Live Wallpaper" to świetny sposób, aby ozdobić swoje urządzenie w przeddzień 14 lutego - Walentynki! Dostosowanie się i Android od nastroju!

27.10.2013

Dodatek City Space Free 3D Live Wallpaper jest nowy wystrój Android oznajmił nam przez Oxon dewelopera, więc jeśli można natknąć się z ich produktów, to wtedy już wiesz, że czekasz na pozytywne doświadczenia i wielkiego programu pracy. W tym czasie zdecydowaliśmy się poddać, jak żyć tapetę na temat przestrzeni miasta, szczególnie na aplikacji ;)

04.09.2013

Witryny Real Racing 3 WallPapers stworzony dla wszystkich miłośników wyścigów i fanów tej samej gry w szczególności. Aby podziękować za to arcydzieło jest firma Electronic Arts, która ten nowy produkt jest bardzo podniosła poprzeczkę w świecie wyścigów na tabletki i telefonów komórkowych, i ta gra jest przeznaczona do tej wspaniałej kolekcji tapet.

24.08.2013

Dodatek 8 Asphalt Tapety HD jest przeznaczony dla wszystkich fanów wyścigów projekty deweloperów od Gameloft, którzy marzą o następnym wyścigu w marzeniach i rzeczywistości. Teraz nie możesz rozstać się z najlepszych momentów i samochody piękne nawet dłużej ustawienie się ten zestaw tapet.

15.08.2013

Dodatek Marzenia Free 3D Live Wallpaper jest kontynuacją OXOM Developer krucjatę, która wyraźnie postanowił raz na zawsze położyć kres monotonii i nudne pulpitów. To nie jest pierwszy i nie ostatni oczywiście tapety, które można zadowolić wszystkich użytkowników android Ozdobić i ożywić swój pulpit, za darmo ;)

23.07.2013

Dodatek FlyIsland Free 3D Live Wallpaper to nowy produkt z nas już miłość wydawca postanowił stworzyć tapetę wszystkich rodzajów i kolorów, aby zdobyć tytuł najlepszych w branży i serce, oczywiście. Tym razem do dekoracji androida zapraszamy na kolorowe wyspy, które unosi się na niebie na tle fantastycznych krajobrazów.

28.06.2013

Panoramiczny ekran aplikacji nie jest zwykłym żywo tapety na android to program, który może stworzyć trójwymiarową panoramę drugiej tapetę lub obraz innych i umieść go na pulpicie! A wszystko to odbywa się bez poważnego uszkodzenia baterii, dzięki czemu można bezpiecznie zainstalować i używać.

17.06.2013

Dodatek Natura Bezpłatne HD jest następny na żywo tapety na android, wsparcie nawet w najwyższej rozdzielczości i gotowy, aby pokazać całą moc i piękno przyrody wokół siebie. Są nowe, bardzo ciekawe, zawierają doskonałą animację i dostępny dla Ciebie całkowicie za darmo, chyba że można prosić o więcej?

04.06.2013

Samolot HD aplikacja jest na żywo tapety na android z tematem bardzo nietypowym, w tym przypadku samolotu i lotniska! Tapety są bardzo piękne, oczywiście mieć animację, która jest, co sprawia, że ​​żyje, i są idealne dla każdego urządzenia, bez względu na obudowie.

11.05.2013

Apokalipsa jest straszne, tragiczne i nie trzeba dodawać, nikt by go złapać, ale tylko wtedy, gdy apokalipsa nie jest wyświetlane na ekranie telewizora. Ale twórcy OXSIONSOFT poszedł trochę dalej i obecnie można oglądać prawdziwą apokalipsę na pulpicie, wystarczy zainstalować bezpłatny Apocalypse 3D Live tapety na pulpit!

29.04.2013

Żywe tapety na android nazwie Blue Marble HD są już dostępne dla was, są gotowe do przekształcenia pulpit wygląda oszałamiająco na naszej planecie. Tapety są wykonane w najnowszej technologii oraz wykazać niesamowite piękno i moc nowoczesnych procesorów graficznych.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |